10 zápasů a 10 vítězství!

O víkendu 24.-25.11. se jičínskému basketbalu dařilo. Přesněji tomu ženskému, protože zatímco mužům a mladším minižákům U12 tento víkend nevyšel, ženské týmy bodovaly ze 100% (10 zápasů a 10 vítězství).
     Nejprve v sobotu uspěly nejmladší minižákyně v Jičíně proti Studánce Pardubice (44:31 a 75:42). Ve stejný den žákyně U15 v divizi žákovské ligy porazily tým zvučného jména USK Praha, kdy především v prvním poločase soupeře jičínské hráčky doslova deklasovaly výborným výkonem 7:33 v 1. čtvrtině a 17:49 v poločase. Celkově pak žákyně vyhrály 52:71. Ještě v tento den si přispaly vítězství i ženy ve VČL nad TJ Pardubičky 78:69.
     V neděli pak nejprve vyhrály v Praze žákyně U15 nad nejslabším soupeřem soutěže BA Sparta 46:81, následně v Jablonci starší minižákyně U13 (32:50 a 35:59). V té době už odjížděly z Jičína sice s těsnou, ale přesto s porážkou i ženy ze SŠB Pardubice 60:58. Poslední dvě vítězství přivezly žákyně U15 B, které porazily v Hradci Králové v Oblastním přeboru družstvo TJ Stěžery těsným výsledkem 56:58 a 69:72.
     Víkendová bilance jičínských týmů je tedy 14 zápasů a 10 vítězství, což je velice pěkný výsledek.