Pilotní kurz nového vzdělávání trenérů COACH 4 FUTURE dokončen v Jičíně

Posledním místem setkání nového vzdělávání trenérů COACH 4 FUTURE byl Jičín ❤
O víkendu 19.-20.9.2020 se k nám sjeli nejlepší lektoři tréninku dětí cz.basketball Milena Moulisová, Milan Horák a Tomáš Kaprálek a s nimi, jako účastníci kurzu, skvělí trenéři z různých koutů republiky.
Prvním setkáním této skupiny bylo školeni EIE Easybasket in Europe v Praze téměř před rokem a druhé již pod názvem COACH 4 FUTURE v únoru v Kolíně.
Všechny tedy čekal závěrečný víkend C4F plný vzdělávání, trénování a sdílení informací a zkušeností. V neděli pak účastníci obdrželi certifikáty o úspěšném absolvování kurzu.
Jako BSK TJ Jičín jsme na této akci měli hned trojí roli. Pomoc s organizačním zajištěním (poskytnutí prostor, výpomoc domácích trenérek Zuzany Coufalové a Pavly Vitíkové,...), dále naše minižákyně v rámci C4F absolvovaly svůj tréninkový kemp a v neposlední řadě je hrdou absolventkou naše trenérka nejmladších baskeťaček Tereza Nováková.
Hráčky BSK TJ Jičín byly rozděleny do dvou skupin minibasketbal (u13) a babybasketbal (u11 a dračice) a v průběhu víkendu se setkaly s úplně všemi přítomnými trenéry, kteří si pro ně pod dohledem lektorů připravili tréninkové jednotky. Holky byly úžasné a kromě toho, že makaly a zlepšovaly se, si celý víkend moc užily!
Trenéři se vzájemně pozorovali při práci, což bylo velice inspirativní a zároveň si vzájemně dávali důležitou zpětnou vazbu.
VZDĚLÁVAT - INSPIROVAT - SPOJOVAT ✅✅✅

Fotografie k článkuAktuální výsledky

DatumZápasSkóre
21.04.BK Sojky Pelhřimov – Jičín64 : 46Více
20.04.SKB Tišnov – Jičín50 : 63Více
7.04.Jičín – AŠ Mladá Boleslav91 : 33Více

Adresa sportovní haly

Mapa sportovního areálu v Jičíně

Sportovní areál
Revoluční 863
Jičín
506 01

GPS

50°26'28.914"N, 15°21'46.588"E