Prohru holky oplatily debaklem

Holky z jičína nastoupily proti Josefovu s kterým na začátku sezóny dvakrát prohrály. Jičín po většinu zápasu hrál na pětky. Soupeř míchal tu nejsilnější sestavu, která se opírala o dvě vysoké hráčky č. 7 a 17. Zónová obrana dělala našim holkám problémy, ale první tři čtvrtiny si (opice) udržovaly náskok. Do poslední čtvrtiny se šlo za stavu 43:43. Přestalo se dařit střelecky a holky v dramatickém závěru podlehly o dva koše 50:54.

V druhém zápase holky ještě více přidaly na rychlosti a postupem času (i přes špatný vstup do utkání) navyšovaly skóre. Byly momenty, kdy Josefov nevěděl co má hrát a pod tlakem vytvářel chyby, které holky trestaly a skóre narůstalo. Výborné nasazení, obrana a kolektivní hra, to vše přispělo k debaklu Josefova o 23 bodů!

V obou zápasech se přes deset bodů dostala Barča Truhličková a Nelča Michálková. Ve druhém zápase se k nim přidala i Míša Čechová. Za obranu vysokých hráček zaslouží pochvalu Kačka Klozová, Nikča Doškářová a Markéta Přenosilová. Holky se udržely před Josefovem o jeden bod. GRATULUJEME.