Jičínské starší žákyně U15B se usadily na čele tabulky.

V neděli odjely starší žákyně U15B BSK Jičín ke dvěma dalším zápasům oblastního přeboru. Tentokrát na palubovku Nové Paky. První zápas, který začal se zpožděním kvůli technickám potížím, byl velice vyrovnaný. Holky bojovaly statečně a i přes špatný vstup do zápasu 8:0, první čtvrtinu prohrály pouze o jeden bod 18:17. Druhá čtvrtina skončila vyrovnaně 34:34. Dobře si počínala Lenka Vrbová, která se dokázala prosadit pod košem soupeře a její útočné doskoky byly přínosem pro Jičín. Výborně zahrála také Bára Čapková, která dokázala několikrát úspěšně blokovat střely soupeřek. Třetí čtvrtina se lépe vydařila Nové Pace a vybudovala si sedmibodový náskok 55:48 do závěrečného dějství. Poslední čtvrtina, ve které se Jičínu vyfaulovala Barča Čapková, se nesla ve zvýšeném úsilí jičínských holek a měla za následek obrat v utkání. Minutu před koncem dává důležitý koš Kačka Klozová a Jičín vede o čtyři body. Konec zápasu už holky nepustily a i přes katastrofální střelbu šestek zvítězily 69:75.

Ve druhém zápase nastoupila místo Barči Čapkové Áďa Hlavová, ale ani její výborný výkon na rozehře nebyl Jičínu nic platný a první čtvrtinu holky prohrály 26:17. Druhé dějství nepřineslo mnoho změn a první půle vyzněla pro Novou Paku o sedm bodů 46:39. Na katastrofální vstup do třetí čtvrtiny 6:0 pro Paku reaguje trenérka Tereza Mikulová time-outem. Zvýšeným hlasem nabudila holky, prostřídala sestavu a třináctibodový náskok Nové Paky se pomalu začíná tenčit. Čtvrtina končí 66:60 v neprospěch Jičína.
 V závěrečné čtvrtině Jičín stále stahuje, ale opět ho sráží špatná střelba šestek a zbytečná střelba z dálky. V dramatické koncovce, kdy jičínská lavička hlasitým povzbuzováním žene svůj tým za vyrovnáním, se Nová Paka strachuje o výsledek, který ale nakonec o jeden bod vyzní pro Novou Paku 82:81. Chybělo málo. Ukázalo se jak důležitá je střelba trestných hodů. I přes tuto prohru se jičínský B tým U15 usadil na čele tabulky. (mč)

1. BSK Continental Jičín "B"  4 3 1 306:235 7
2. TJ Sokol Stěžery             2 2 0 139:38   4
3. Sokol Nová Paka            2 1 1 151:156  3
4. TJ SPŠ stavební Náchod   2 0 2 84:150   2
5. BK Žamberk                   2 0 2 38:139   2