Michaela Čechová404/250,01
Kristýna Janouchová302/150,01
Tereza Volechová000/0-2

Komentář trenéra:

Poslední lednový víkend nás ve starších žákyních čekal zájezd na sever Čech. Odjížděli jsme pouze v deseti. Chyběla Křížová, která byla na lyžích, Klozová byla nemocná, Drbohlavová doplňovala marodný tým své kategorie v minižákyních a po nemoci nastupovala Doškářová.
     V sobotu nás čekal zřejmě nejslabší soupeř naší skupiny Karlovy Vary. Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude minimálně herně pánem zápasu. Postupem času však narůstalo i bodové skóre, především díky rychlému protiútoku. Faktem je, že soupeř střídal dokonce i po celých pětkách a výsledek vůbec neřešil. Pravidelné střídání všech hráček však probíhalo i na naší straně. Celkové skóre díky různých sestavám na obou stranách po celý první poločas různě kolísalo. První čtvrtinu jsme vyhráli 11:25 (z pohledu Karlových varů), následně soupeř snížil na 19:25 a poločas končil „pouze“ o deset bodů 26:36. Po změně stran však skóre na naší straně narůstalo a zápas jsme dohráli v poklidu na konečných 43:76.