Sarah Charlotte Adamíková400/0-1
Kristýna Janouchová200/0-2
Tereza Volechová200/0-0

Komentář trenéra:

V neděli nás čekal mnohem silnější soupeř z Mostu. Tento tým je velice mladý. Proti nám nastoupil pouze v sedmi, z toho hned pět hráček bylo ročníku narození 2001. Ve svém jádru má dvě kvalitní hráčky Šeferovou a Merhautovou.
     Utkání začalo ve vysokém tempu. Most bránil celoplošný presink, který nám však větší problémy nedělal, protože soupeř v něm dělal mnoho faulů a i díky tomu jsme ho začali přehrávat. V 7. minutě vedeme 9:16. Do konce první části však Most ještě snižuje na 18:22. Ve druhé části ještě držíme vedení do 14. minuty zápasu 27:30. Pak ale přichází nápor Mostu a soupeř jde do poločasového vedení 38:34. Na naší straně hráčky přestaly hrát kolektivně a to se samozřejmě projevilo na výsledku. Po změně stran jsme zlepšili spolupráci, především využívali nátlakové obrany soupeře pro zisk faulů ze hry 1 na 1. I tak si Most udržuje vedení do 24. minuty zápasu 42:37. Pak ale několik zisků na naší straně přinese otočení skóre v náš prospěch 42:45. Vyrovnaný stav, ve kterém vždy lehce vedeme, trvá až do konce třetí části 53:55.
     Do poslední části soupeř již vstupuje pouze s pěti hráčkami, dvě již mají pět faulů. I tak bojuje a nevzdává se. Dokonce začátek poslední části díky trojkám Šeferové otáčí na 61:55. Ve 36. minutě hrajeme již bez Doškářové a Wágenknechtové (mají obě pět falů), i přesto je hra opět vyrovnaná 63:63. Přichází vyfaulování jedné z klíčových hráček soupeře Merhautové a Most začíná hrát pouze ve čtyřech. Po vyfaulování další klíčové hráčky Šeferové otáčíme skóre na 68:69 a začínají i pro nás dvě poslední překvapivé minuty, kdy hrajeme pouze proti třem soupeřkám. Celá naše základní sestava je již na lavičce a dohrává druhá pětka. Ta nakonec dohrává minutu a půl pouze proti dvěma hráčkám, protože se vyfauluje již v pořadí pátá hráčka Mostu. Konečný výsledek tedy nakonec naroste až na 68:84 v náš prospěch. Rozhodně však utkání bylo mnohem více vyrovnané a oboustranně se hrál rychlý a pěkný basketbal.