Michaela Čechová302/150,01
Klára Drbohlavová104/125,03
Pavlína Voldánová000/0-0

Komentář trenéra:

V prvním zápase nás čekal celek sestupující z extraligy, který však své klíčové hráčky již nemůže použít, protože věkově končí v kategorii U17. Na naší straně takto nemůže hrát Šolcová a Přenosilová, do kvalifikace nezasáhnou ani dvě hostující z Trutnova, Šmahelová a Holubcová. Sestavu ale doplňují hráčky ročníku 2001 a pak bronzové medailistky z kategorie U14, ročník 2002 a 2003.
     Utkání od začátku ukazovalo, kdo by měl odejít jako vítěz. I když první čtvrtina skončila poměrně vyrovnaně na body, 17:12, od druhé bylo vše jasné. Druhou část vyhráváme 24:8 a do poločasu odcházíme za stavu 41:20. Na hřiště se dostávají všechny hráčky, včetně těch nejmladších i výškově nejmenších. Pravidelně točíme celou sestavu. Po třetí čtvrtině je skóre 63:37, zápas pak vyhráváme 80:52.
     První krok k případnému postupu jsme udělali, nyní budeme čekat na výkon Hradce Králové s Litoměřicemi, a především na vzájemný východočeský duel Hradec Králové a Jičín, která rozhodne o postupujícím.