Michaela Javůrková000/0-0
Kristýna Ježková000/0-1
Adéla Jará000/0-0

Komentář trenéra:

Hned v prvním utkání žákovské ligy nás čekal favorizovaný celek Sadské. Tento oddíl pravidelně v mládežnických kategoriích sbírá medaile a účasti na MČR a nejinak to bylo před nucenou pauzou díky COVID19 i u této věkové kategorie ročníku narození 2008 a mladší. Na posledním MČR, které pro tento ročník bylo, tedy v kategorii U11 byla Sadská Mistrem ČR.

Až do 5. minuty byl zápas více míně vyrovnaný s naší mírnou převahou. Následně se nám ke konci podařilo odskočit na pěkný výsledek po první části a to na 23:15. Druhou čtvrtinu jsme sice prohráli, ale jen o 2 body, a tak jsme odcházeli do poločasu ve vedení 41:35. Po změně stran jsme čekali větší nápor Sadské, protože díky povinnému střídání tzv. Passer Elle, na naší straně nemohly hrát hned 4 hráčky (Bubeníková, Janková, Štampochová a Ježková). Naopak Sadská odehrála první dvě čtvrtiny s různými sestavami, a tak mohla do třetí části jít plně kompletní.
     Překvapivě však právě v této čtvrtině se nám podařilo výborným nasazením odskočit od soupeře až na rozdíl 30 bodů a do poslední části jsme nastupovali za stavu 71:41. Na tomto faktu nezměnilo nic ani zranění dosud výborné Řeháčkové, která od 27 minuty utkání již do zápasu nezasáhla. Tento bodový rozdíl jsme drželi až do 7 minuty poslední části na 87:55. V závěru dostaly více prostoru všechny hráčky lavičky, které také odvedly své maximální výkony, a proto konečné vítězství 91:68 je pro náš tým velmi pozitivní.

V tomto utkání patří poděkování a gratulace všem hráčkám, protože každá odvedla svůj nadstandardní výkon.