Agáta Bubeníková000/0-4
Kristýna Ježková000/0-0
Adéla Jará000/0-0

Komentář trenéra:

V neděli nás čekal neznámý soupeř z Čelákovic. Vzhledem k jeho vítězství o cca 70 bodů v sobotu v Trutnově jsme čekali, jaké složení týmu bude. U nás navíc díky zranění ze sobotního utkání nemohla nastoupit Řeháčková.
Po příjezdu soupeře bylo vše jasné. Tým je sestaven ve spolupráci více oddílů, tedy Čelákovic, Hradce Králové (Bohuslavová, Pospíšilová a Volejníková) a Brandýsa nad Labem (Helisová, Hájková a Vaverková).
     Stejně jako sobotní utkání, i tady byl zápas vyrovnaní po celý první poločas, dokonce ještě více než se Sadskou. První čtvrtina 15:14, poločas pak dokonce remíza 26:26. Ve třetí čtvrtině se pak opět našim hráčkám podařilo odskočit na více než dvouciferný bodový rozdíl 52:40. Do poslední části jsme tak vstupovali s výhodou vedení a v poklidu si udrželi vedení až na konečných 70:55.

Díky tomuto víkendu má tým mladších žákyň U14 velmi dobře nakročeno k výbornému výsledku základní části žákovské ligy. V dalším kole má náš tým volno a pak jedeme 9.10. do Mladé Boleslavi a 10.10. do Liberce.