Tříkrálový víkend v areálu.

První lednový víkend v jičínském areálu začal sobotní výhrou divizního týmu U15, když si holky poradily s USK Praha 77:50. Výsledek je jednoznačný, ale rozhodující náskok se zrodil až ve třetí čtvrtině. Nejlepší střelec týmu - A.Šebíková 15 b. (9/3).

Nedělní ráno zahájil opět divizní zápas U15. Tentokrát si odvezl debakl další pražský tým Sparta Praha.
BSK TJ Jičín - BA Sparta Praha 91 : 40 (25:12, 42:24, 67:38). Nejlepší střelec týmu - M.Hlaváčová 18 b. (5/2).

Po tomto zápase následovalo derby starších žákyň U15B v oblastním přeboru proti Nové Pace. První zápas vyzněl pro soupeře BSK TJ Jičín - TJ Sokol Nová Paka 60 : 82 (18:28, 35:46, 51:65)
Nejlepší střelec týmu - T.Rychetníková 21 b. (6/3).

Druhý zápas již Jičín zvládl a zůstává na prvním místě tabulky. Až za stavu 15:0 pro Jičín se poprvé prosazuje i soupeř jednou šestkou 15:1. Tento náskok se podařil hlavně díky dvojici B. Čapková a M. Přenosilová. Když byly na palubovce tyto dvě hráčky, neměla Paka šanci. Naopak po stažení tohoto dua se náskok snižoval 15:11.
BSK TJ Jičín - TJ Sokol Nová Paka 71 : 66 (25:15, 36:35, 57:44)
Nejlepší střelec týmu - B.Čapková 32 b. (6/4).

Závěrečné dva nedělní zápasy obstaraly starší minižákyně U13, které dvakrát prohrály s týmem Studánka Pardubice a přepustily jim první místo tabulky.

První zápas byl dle výsledku vyrovnaný, ale soupeř měl navrch a zaslouženě zvítězil.
BSK TJ Jičín - BK Studánka Pardubice B 31 : 38 (8:7, 13:19, 22:23)
Nejlepší střelec týmu - B.Truhličková 10 b.

Do druhého zápasu poslala trenérka Tereza Mikulová holky po pětkách a větší prostor dostaly i holky z lavičky. Soupeři jsme jasně podlehly, ale druhý poločas vvyzněl 19:17 v náš prospěch.
BSK TJ Jičín - BK Studánka Pardubice B 34:52 (7:16, 15:35, 25:47)
Nejlepší střelec týmu - B.Truhličková 9 b.

Muži o tomto víkendu bojovali na hřištích soupeřů a připsali si do druholigové tabulky jednu výhru a jednu prohru.