Memoriál Karolíny Dlouhé 2013 - neděle a souhrn

V neděli se již hrálo v Jičíně. Zatímco na hale nastoupil Trutnov proti nejmladšímu týmu turnaje USK Praha B a došel si s přehledem pro vítězství 107:40, v tělocvičně se rozhodovalo o druhou příčku konečného pořadí mezi domácím Jičínem a Poděbrady. Jičín měl ze hry více, ale vždy své vedení prohospodařil několika chybami a dával šance Poděbradům skóre vyrovnat. V závěru šly Poděbrady dokonce do vedení šňůrou z 58:51 na 58:61, ale Jičínu v závěru pomohly dvě úspěšné trojky z rukou Čapkové a Suchardové. Jičín zvítězil 72:67. Na double za Jičín dosáhla trojice Machátová, Fejfarová a Čapková, za Poděbrady pak Vejdovská, Rylichová a Nykodýmová. Největší vítězství turnaje získal Trutnov v osmém utkání proti Studánce Pardubice, kde děvčata z Pardubic v počtu osmi hráček těžko vzdorovaly extraligovému celku, který měl naopak na lavičce třináct hráček. Trutnov zvítězil 121:44. V předposledním utkání ve velké hale nastoupil Jičín proti USK Praha B. Pro Jičín povinné vítězství a potvrzení druhého místa na turnaji, pro USK Praha B získávání zkušeností z dorosteneckého basketbalu. Jičín měl po celé utkání převahu, pouze ve 14. minutě pražské hráčky otočily 25:17 na 25:27, to však byla poslední jiskřička pro USK. Od té doby na hřišti vévodil Jičín a zvítězil 78:47. V posledním zápase, dokázaly Pardubice potrápit Poděbrady, když v poločase prohrávaly pouze 31:42. Vždy, když se však skóre snížilo, hráčky Poděbrad pod vedením Vejdovské s 27 body zabraly a skóre se opět navýšilo. Konečný výsledek 64:79 však pro Pardubice nebyl vůbec špatný.