1.5.2015 VALOSUN Brno – BSK TJ Jičín  99 : 31 (23:8, 28:8, 20:8, 28:7)

Trestné hody: 9/5 - 9/5, Trojky: 0 - 0, Osobní chyby: 14 - 11

Body Jičína: E.Folprechtová 5 b. (2/1), L.Všetečková 4 b., R.Štampochová 4 b., T.Ježková 4 b., E.Linhartová 4 b., K.Tauchmanová 4 b.,  V.Šolcová 2 b. (2/2), J.Riegerová 2 b., J.Valentová 2 b., B.Hlaváčková 0 b., T.Flaxová 0 b. (2/0), D.Ježková 0 b., K.Zachovalová 0 b., B.Záhorová 0 b. (1/0), M.Trýzubská 0 b.,

1.5.2015 OSK Olomouc – BSK TJ Jičín 84 : 40 (19:6, 20:5, 21:19, 14:10)

Trestné hody: 26/10 - 23/6, Trojky: 0 - 0, Osobní chyby: 20 - 20

Body Jičína: E.Linhartová 7 b. (8/3), K.Tauchmanová 5 b. (2/1), T.Flaxová 5 b. (2/1),  E.Folprechtová 5 b. (2/1), D.Ježková 4 b. (2/2), K.Zachovalová 4 b., B.Záhorová 4 b., R.Štampochová 3 b. (2/1), T.Ježková 2 b., V.Šolcová 2 b., J.Riegerová 2 b. (2/2), J.Valentová 2 b. (2/0), B.Hlaváčková 0 b., L.Všetečková 0 b., M.Trýzubská 0 b.,

2.5.2015 BK Klatovy – BSK TJ Jičín 53 : 66 (19:12, 13:16, 11:22, 10:16)

Trestné hody: 25/11 - 35/14, Trojky: 0 - 0, Osobní chyby: 27 - 21

Body Jičína: E.Folprechtová 18 b. (6/6), E.Linhartová 11 b. (8/5), T.Flaxová 9 b. (8/3), K.Tauchmanová 6 b., V.Šolcová 4 b., R.Štampochová 4 b. (2/0), K.Zachovalová 4 b., B.Záhorová 4 b., J.Valentová 4 b. (6/6), J.Riegerová 2 b., B.Hlaváčková 0 b., D.Ježková 0 b., T.Ježková 0 b., L.Všetečková 0 b., M.Trýzubská 0 b.,

3.5.2015 DBaK Plzeň – BSK TJ Jičín 68 : 41 (21:18, 20:3, 9:13, 18:7)

Trestné hody: 20/6 - 24/9, Trojky: 0 - 0, Osobní chyby: 25 - 17

Body Jičína: T.Flaxová 15 b. (4/1), T.Ježková 8 b. (6/4), E.Linhartová 5 b. (2/1), E.Folprechtová 3 b. (4/1), J.Valentová 2 b. (4/0), K.Zachovalová 2 b., B.Záhorová 2 b., J.Riegerová 2 b., R.Štampochová 1 b. (2/1), B.Hlaváčková 1 b. (2/1), V.Šolcová 0 b., D.Ježková 0 b., L.Všetečková 0 b., K.Tauchmanová 0 b., M.Trýzubská 0 b.,

Na Mistrovství republiky se probojovaly i hráčky BSK Continentál TJ Jičín kategorie U12. Ve kvalifikačních bojích nestačily pouze na soupeřky z Hradce Králové, které potvrdily roli favorita východočeské oblasti. Postup na Národní finále U12 2015 mezi 12 aktuálně nejlepších týmů z ČR byl náš a čekal nás vrchol sezóny v Klatovech.

V pátek jsme se střetly se soupeřkami z Brna a z Olomouce. Brněnské hráčky nás porazily výrazným rozdílem (99:31) a s Olomoucí následovala také prohra (84:40). Pro naše holky však cenné zkušenosti z velkého turnaje. Obsadily jsme tedy 3. místo ve skupině a čekaly nás soupeřky z třetích míst ostatních skupin s podobnými výsledky ve svých skupinách.

Našim sobotním soupeřem byl domácí tým BK Klatovy. Věděli jsme, že pokud by se nám podařilo utkání zvítězit, kopírovali bychom týden starý scénář z národního finále U11 z Hradce Králové. Soupeřky nás však zaskočily a první čtvrtinu ovládly 19:12, ale ve druhé čtvrtině se nám podařilo jejich náskok stáhnout na pouhé 4 body. Do druhého poločasu jsme nastoupily s velkou chutí a bojovností. Brzy jsme to byly my, kdo si vytvářel náskok a najednou nás bylo plné hřiště. Dobře jsme bránily a v útoku si parádně přihrávaly a hlavně úspěšně zakončovaly. Holky do zápasu daly opravdu všechno a odměnou jim byl vyhraný zápas a tím pádem vybojovaný souboj o celkové 9. místo na turnaji.

V neděli jsme se utkaly s týmem Plzně. Utkání, bylo v první čtvrtině vyrovnané, ale do druhé čtvrtiny nastoupily soupeřky ve složení, které naše hráčky nezvládly ubránit, a poločasový stav 41:21 v náš neprospěch byl rozhodující. Druhý poločas jsme nic nevzdávaly, ale ani nám soupeřky nedovolily náskok stáhnout – naopak ještě v závěru přidaly pár bodů navíc na konečné skóre 41:68. Nejlepší hráčkou utkání byla za BSK Continentál TJ Jičín zvolena Terezka Flaxová, která dělala soupeřkám velké problémy svou rychlostí a nájezdy na koš.

Celkově jsme si Klatovy a jejich národní finále moc užili. Kromě četných sportovních zážitků pro nás bylo připraveno i slavnostní zahájení s představením jednotlivých týmů. V sobotu po zápasech jsme podporovali naše nominované hráčky v individuálních soutěžích v driblinku, dvoutaktech a střelbě. Dále jsme si prohlédli krásné město Klatovy, využili nabídky pořadatelů a vyšlápli na Černou věž s krásným rozhledem po okolí a také sestoupili do klatovských katakomb, ve kterých se nachází 38 mumifikovaných těl. Na závěr celého turnaje jsme se zúčastnili i slavnostního zakončení s vyhlášením výsledků turnaje.

Nejužitečnější hráčkou našeho týmu za celý turnaj byla zvolena Eliška Linhartová.