Smolnou prohru o pět bodů rozhodly šestky.

Výšková převaha soupeřek z Prahy byla velkou nevýhodou pro náš tým. Většina doskoků patří soupeřkám. Za stavu 10:24 si bere trenér Jičína David Streubel oddechový čas. Náskok soupeřek se ale nedaří stáhnout a Jičín prohrává první čtvrtinu 16:30. V druhém dějství holky náskok stáhly na rozdíl 8 bodů. Za stavu 26:34 všem zatrnulo, když jedna z opor Jičína Barča Čapková naráží do žebřin a musí střídat. Naštěstí je po třech minutách zpět na palubovce a svému týmu pomáhá celkem 8 body. Výborný vstup byl z pohledu domácích do třetí čtvrtiny, kdy Jičín snižuje na rozdíl 3 bodů 43:36. Dvě minuty před sirénou jde Jičín dokonce do vedení 51:50. Čtvrtinu nakonec o 2 body 56:58 vyhrál soupeř. Závěrečná čtvrtina je přetahovaná o každý bod. Stav 69:74 = TO Jičína. Výborně zahrála Terka Rychetníková, která přispěla celkem 14 body. Byla objektivně největší bojovnicí týmu. 73:76 = další TO Jičína. Několik pokusů o trojku končí neúspěšně. Soupeř odskakuje na 73:78 = TO Nusle. Tento stav se již nemění a Jičín po dramatickém průběhu prohrává o 5 bodů. Dalo by se říci, že zápas rozhodla úspěšnost šestek, která byla nesrovnatelná. 27% pro Jičín a 70,6% pro Sokol Nusle. Jediná Anna Šebíková měla 100% šestky 2/2 a celkem přispěla 14 body. Nejlepším střelcem Jičína byla s 22 body Markéta Přenosilová. I přes prohru patří Jičínu nadále třetí místo v tabulce.