Logo Národní finále nejmladších minižákyň 2016 – pořadatel BSK TJ Jičín

Pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France

Každý koš pomůže jičínskému APROPO

Několik slov o organizaci

Jako každým rokem, tak i letos se koná dobročinná akce „Každý koš pomáhá“, kterou organizuje Česká basketbalová federace ve spolupráci s Českou televizí, mediálním partnerem projektu. Národní finále nejmladších minižákyň proběhne v jičínském Sportovním areálu ve dnech 22.-24.4.2016. Výtěžek bude věnován organizaci Apropo Jičín, o.p.s., která danou částkou podpoří službu hipoterapie, jež poskytuje svým klientům s těžkým postižením - fotogalerie.

Společnost Apropo Jičín, o.p.s. (do r. 2013 OO SPMP Jičín – APROPO) provozuje svoji činnost již od roku 1996 a jejím posláním je pomáhat rodinám s postiženým dítětem vést plnohodnotný život. Poskytuje sociální služby denní stacionář, osobní asistenci a od roku 2014 i sociální rehabilitaci. Klienty Apropa jsou děti a mladí dospělí od 3 do 30 let s mentálním, tělesným nebo kombinovaným postižením.


Představujeme Letní integrační tábor

APROPO Jičín

Tento tábor je výjimečný tím, že se ho dohromady účastní děti zdravé a děti s lehčím i těžkým postižením. Prožijí spolu každoročně pět nezapomenutelných dní, vznikají tu nová přátelství. Obohacení neodjíždějí pouze děti s postižením, ale také děti zdravé i jejich dospělí vedoucí.

Stejný pocit si odnáší většina lidí, která má možnost se na aktivitách táborníků podílet. Možnost jet na letní tábor vypadá tak obyčejně, ale pro všechny zúčastněné je to neobyčejný zážitek, který si žádá velké úsilí a přípravy od organizátorů a v neposlední řadě i nemalé finanční prostředky.

Tématem letošního tábora je trampování.

Každý koš znamená novou příležitost pro postižné děti cítit se dobře mezi svými vrstevníky a rovnocenně v celé společnosti. To je fair play.

Výtěžek z akce bude věnován na dofinancování sportovců z Apropa.
Děkujeme a sportu zdar!

APROPO Jičín


Vybraná částka

........ Kč

Akci podpořili:

    seznam dárců

Adresa sportovní haly

Mapa sportovního areálu v Jičíně

Sportovní areál
Revoluční 863
Jičín
506 01

GPS

50°26'28.914"N, 15°21'46.588"E