Anna Wágenknechtová000/0-1
Sabina Horynová000/0-0
Tereza Volechová000/0-0

Komentář trenéra:

Na přípravný turnaj odjely tento víkend i mladší žákyně. Hrálo se v Trutnově. Původní rozlosování bylo změněno kvůli nemoci Pardubice B a tudíž nás místo dvou zápasů v sobotu a dvou v neděli čekaly hned tři utkání v sobotu, a to dokonce za sebou, protože některé hráčky musely být brzy odpoledne doma, což bylo dle původního rozlosování plánované.
     V prvním zápase nás však čekal nejtěžší soupeř naší skupiny, Studánka Pardubice A. S tímto soupeřem jsme na jaře v kvalifikaci o MČR prohráli 15:87 a 22:110. Takže se čekalo jednoznačné utkání. Pardubice však díky nemoci neměly 2-3 hráčky ze základní sestavy, což mělo znamenat příjemnější výsledek. První čtvrtina byla však pravým opakem. Sice jsme si připravili nějaké pozice, ale nedali jsme jediný koš ze hry, naopak rychlá hra Pardubic nám dělala velký problém. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme po první části 3:22. Až postupem času jsme získávali trochu více ze hry a udrželi vyrovnanou druhou čtvrtinu. V poločase bylo skóre 12:35. I ve třetí části jsme se rychlého soupeře drželi, i když nám jeho agresivní obrana a rychlý protiútok dělal velký problém. Po třech čtvrtinách prohráváme 19:47. V poslední části však soupeř opět více utekl na konečných 30:68.
     Je škoda, že nám trvalo celou první čtvrtinu, než jsme se rozkoukali, protože pak bychom mohli hrát s oslabenými Pardubicemi rozhodně přijatelnější výsledek.