Sabina Horynová202/00,00
Anna Wágenknechtová000/0-0
Tereza Volechová000/0-0

Komentář trenéra:

Ve druhém zápase nás čekal soupeř, který žákovskou ligu hrát nebude. Hraje pouze oblastní přebor, kde není povinné střídání, tedy že hráčka nemůže hrát v prvních třech čtvrtinách. Protože náš tým tuto povinnost mít v žákovské lize bude, střídali jsme podle tohoto pravidla.
     To se nám samozřejmě trochu nevyplatilo, protože zatímco soupeř mohl točit své nejlepší hráčky pravidelně ve všech částech hry, u nás to možné nebylo, takže jsme trochu fyzicky ztráceli. Jediný, kdo hrál ve všech čtvrtinách, byla Křížová, která nahrazovala Doškářovou. Ta měla po očkování a musela se z hlediska zátěže držet zkrátka. Ze hry jsme měli více, ovšem nedařilo se zakončit. Naopak Litomyšl byla v zakončení úspěšná a překvapila nás velice rychlou hrou a chutí vyhrát. V 6. minutě prohráváme 8:13. Během minuty však otáčíme na 15:13 a po první části je stav nerozhodný 15:15. Na začátku druhé části nám soupeř opět mírně utíká na 19:22. Ovšem naše zkušenější hráčky během krátké chvíle opět otáčejí skóre na 29:22. V poločase pak vedeme "pouze" 31:26. Ještě asi tři minuty hráčky Litomyšle vzdorují, ale za stavu 35:32 konečně předvedeme to, co umíme a několika přečísleními v rychlém protiútoku utíkáme soupeři na 46:32. Po třech částech hry pak vedeme 50:38. Poslední část se již dohrávala s hráčkami, které měly během zápasů méně minut, i tak si udržujeme a lehce navyšujeme naše vedení až na konečných 61:44.
     Na našich hráčkách byla vidět již únava po prvním zápase a především to, že tři hráčky naší sestavy měly za sebou během týdne cyklistický kurz, kde každý den najely 35-50 km. K tomu dvě z nich odehrály přípravné utkání za starší žákyně U15 ve čtvrtek.