Sabina Horynová200/0-2
Anna Wágenknechtová000/0-0
Tereza Volechová000/0-2

Komentář trenéra:

V utkání o třetí místo nás čekal celek DDM Česká Lípa. Družstva z tohoto oddílu v poslední době mají úspěchy v žákovských kategoriích a rozhodně i v tomto ročníku je tým výkonnostně nad námi. Především, jak už bývá zvykem, složením týmu a přítomností vyšších a šikovných hráček, které v naší sestavě chybějí. V letošním ročníku žákovské ligy mladších minižákyň budeme opět týmem, patřící mezi ty výškově menší.
     Zápas začal bojovně na obou stranách a měl poměrně vysoké tempo. Až do šesté minuty první části se snažíme se soupeřem držet krok, což se trochu daří, ale úspěšnost v zakončení není moc dobrá. Až po první naší trojce na turnaji, kterou dává Michálková, snižujeme na 12:7. Do konce první části nám však soupeř utíká na 20:10. I přesto, že soupeř působí rychlejším a bojovnějším dojmem, bodově se držíme ještě do 5. minuty druhé části, kdy tabule ukazuje skóre 25:18. Pak však smršť ze strany České Lípy zasadí citelnou ránu našemu týmu a v poločase prohráváme 39:20. Teprve po změně stran trochu zrychlíme pohyb v útoku a více bojujeme v obraně, což se projeví vyrovnanější hrou. Ovšem mnoho základních chyb, především v základních činnostech u některých hráček dávají soupeři výhodu a ten mírně navyšuje skóre. V této době se soupeři vyfauluje jedna z vyšších hráček Vošvrdová. Po třech částech 55:32. Čtvrtou část hry sice vyhráváme 12:13, ale je to způsobeno i tím, že začátek této čtvrtiny hrála u soupeře lavička a klíčové hráčky seděly. Během prvních dvou minut této části jsme snížili z 55:32 na 57:41. Konečný výsledek 67:45 nevypadá tak špatně, vzhledem k předvedené hře, ale rozhodně v tomto zápase jsme měli navíc.
     Je škoda, že hráčky předvedly tak rozdílnou hru proti sobotě, kde jsme hráli více kolektivně a bojovně.