Dorota Krčková000/0-0
Pavlína Voldánová000/0-0
Aneta Dyntarová000/0-2

Komentář trenéra:

Další utkání dorostenecké ligy jsme tentokráte hráli ve čtvrtek, z důvodu sobotní baráže no extraligu Judo. Děkujeme soupeři, že vyšel vstříc. V sestavě nám chyběla Drbohlavová (po nemoci), Horynová (taneční) a Vítová, která měla akci s žákyněmi U14.
     Soupeř je zatím jediný, který nás v prvním kole porazil. Je pravda, že jsme v Brandýse byli pouze v osmi lidech. Každopádně soupeř má své kvality, a právem je tento třetí v tabulce. Vzhledem k naší silnější sestavě doma, jsme očekávali jednodušší utkání, než jaký byl průběh.
     Běhavý, bojovný soupeř, který měl chuť vyhrát, nás zaskočil hned na začátku. V 6. minutě vede 7:11 a u nás se do té doby trefí jen Michálková. Minutu před koncem první části prohráváme až 8:18. Naštěstí se chytí i Finková a do konce čtvrtiny snižujeme na 14:20. Brandýs však má více ze hry i ve druhé části. Jsme málo důrazní v obraně, protiútok je zpomalený a tak opět prohráváme o deset bodů 16:26, 21:31. Obrat nastává za stavu 23:31, kdy se podaří několikrát zrychlit přechod a větší pohyb všech hráček vytvoří situace a skórujeme, stav 30:32. Do poločasu udržíme na stavu 35:38. I začátek třetí části ale není z naší strany ideální. Trojka Votrubové opět navyšuje vedení Brandýsa na 40:47. Pak však konečně přijde zlom, kdy otáčíme na 54:50. Do poslední čtvrtiny jdeme v mírném vedení 57:55. Když vedeme 64:59, se opět ukáže vůle soupeře po vítězství a šňůrou 0:10 otáčí stav ve svůj prospěch na 64:69. Naštěstí je chuť vyhrát už i na naší straně a za chvíli opět vedeme 72:70. Posledních 6 vteřin před koncem za stavu 74:71 po oddechovém času Brandýsa jdeme na hřiště s jasnými pokyny, které ale nesplníme doslova, naštěstí však již trojka Votrubové síťkou nepropadne. Těsné vítězství nás těší, i když s výkonem jako celku (týmu) být spokojeni nemůžeme. Bodově nás podržela Michálková (20 bodů), dobrý výkon předvedla Finková nejen v útoku, ale i v obraně (17 bodů), tzv. double vstřelila ještě Truhličková (10 bodů).
     Toto je již naše sedmé vítězství v řadě a stále vedeme tabulku s jedinou porážkou.