Pár slov trenéra BK JIP Pardubice

Dušan Bohunický - trenér BK JIP Pardubice:

     Nedávno jsme hráli na Dukle zápas s Děčínem a stejně jako tehdy, i teď s Opavou půjde o souboj třetího týmu se čtvrtým. Utkání s Děčínem bylo pro diváky velice atraktivní, a byť je každý zápas jiný, Opava dokáže hrát stejně dobrý basketbal jako Děčín, a proto lze očekávat hodně zajímavý zápas.
     Jsem velmi rád, že pardubický klub se prezentuje i mimo Pardubice. Myslím si, že pro menší města je to určité povzbuzení do další práce. Já osobně se do Jičína moc těším. Jsem přesvědčený, že pro všechny naše hráče bude zápas v tomto krásném městě sám o sobě velkou motivací, aby všem divákům v Jičíně ukázali co nejlepší výkon. Věříme, že jičínští fanoušci budou stát za námi a užijí si středeční utkání naplno.

 

René Peška - tiskový mluvčí:

     Projekt Východočeský basketbal má mimo jiné za cíl přivádět špičový český basketbal do míst, kde se nehraje Mattoni Národní basketbalová liga. V nedávné minulosti jsme zavítali například do Hradce Králové, Chrudimi, Přelouče, a jsme nesmírně rádi, že budeme moci odehrát ligové utkání i v Jičíně. Díky výborné spolupráci s basketbalovým klubem BSK TJ Jičín věříme, že celé utkání včetně doprovodného programu proběhne tak, aby si ho všichni diváci užili. Jak náš tým BK JIP Pardubice, tak soupeř BK Opava se na začátku sezony prezentují velice dobrou formou, o čemž svědčí vyrovnané bilance výher a porážek 8/4, tudíž lze očekávat atraktivní zápas s obrovským nábojem. Děkujeme všem fanouškům, kteří přijdou do jičínské sportovní haly a kromě hodnotného sportovního zážitku rovněž přispějí na dobrou věc, neboť výtěžek ze vstupného bude věnován jičínské organizaci APROPO Jičín.


Aktuální výsledky

DatumZápasSkóre
21.04.BK Sojky Pelhřimov – Jičín64 : 46Více
20.04.SKB Tišnov – Jičín50 : 63Více
7.04.Jičín – AŠ Mladá Boleslav91 : 33Více

Adresa sportovní haly

Mapa sportovního areálu v Jičíně

Sportovní areál
Revoluční 863
Jičín
506 01

GPS

50°26'28.914"N, 15°21'46.588"E