Terka Rychetníková nastřílela Brnu v dorostenecké lize 32 bodů!

Drama se odehrálo v dorostenecké lize, kdy do Jičína přijel soupeř z Brna. BK SŠMH Brno a Jičín jsou sousedé v tabulce a i zápas byl velmi vyrovnaný. První půle patřila dorostenkám Jičína, kde se střelecký zaskvěla Terka Rychetníková (32 bodů), ale druhé dějství postupně Brňanky smazaly náskok a za stavu (66:66) muselo rozhodnout prodloužení. To již zvládl lépe Jičín a vyhrál (76:71). Další ligový celek mladší žákyně U14 BSK Jičín podlehl na domácí palubovce pražskému USK (55:76). Bodově si drží výbornou formu Kačka Všetečková, která opět nastřílela přes 20 bodů. Tentokrát 22! Nedělní ženské derby Jičín – Nová Paka bylo také velmi vyrovnané a o vítězství Jičína (68:58) rozhodla až závěrečná čtvrtina. Bodovým tahounem byla Anita Smolíková (22 bodů). Za zmínku stojí ještě bodový výkon dvojice: Míša Čechová a Kačka Klozová, která v sobotním dvojzápase U17B na palubovce Josefova dohromady zatížily konto soupeřek 59 body! Na vítězství to ale zdaleka nestačilo a kadetky U17B stále čekají na první výhru v oblastním přeboru.

Kompletní výsledkový servis v sekci výsledky. (mč)