U11 festival 2017

O víkendu 13.-14. května jsme jely na festival do Prahy. Festival byl zaměřen na týmy, které se nedostaly na MČR. Předvedly jsme vynikající výkony ve všech zápasech.

V sobotu na nás jako první čekal tým BŠ Praha. Celý zápas ve vyvíjel v náš prospěch a my vyhrály o cca 60 bodů. V zápase jsme bojovaly, běhaly a skvěle přihrávaly.
Druhý zápas se Slovankou byl o něco těžší, ale i ten jsme dotáhly do vítězného konce. Z holek sršila energie, bojovnost a chuť vyhrát.
Po náročném vítězném dni jsme se šly najíst a ubytovat.
V neděli nás čekaly poslední 2 zapásy, poslední zapás v základní části a pak zápas o umístění. V poslední zápase základní části nás čekal tým z Benešova. Zápas byl ze začátku vyrovnaný. Nedávaly jsme jasné koše a naše obrana také nebyla nic moc. Vše se změnilo po druhé části a my zápas vyhrály. Teď už jen zbývalo připravit se na finálový zápas, kde na nás čekal tým ze Slovanky. Byl to náš druhý zápas s tímto týmem, tak jsme věděly do čeho jdeme, ale tušily jsme, že bude více vyrovnaný než ten první. Zápas vypadal v první polovině lépe pro Slovanku. Nebránily jsme, byly jsme zmatené, nedávaly jsme koše, zkrátka jsme hrály strašně. Vše se změnilo v té druhé polovině zápasu. Holky bojovaly, bránily a konečně se objevila chuť vyhrát a mít zlatou medaili. Medaili jsme ubojovaly a přivezly domu - tu zlatou.

Turnaj byl výborný, byly to naše poslední zapasy v sezóně a myslim si, že jsme si to velmi užily. Jen škoda, že nedorazilo více týmů, mohlo to byt zajímavější. Podle mne to bylo krásné zakončení sezóny.

Barbora Čapková - trenérka

Fotografie k článkuAktuální výsledky

DatumZápasSkóre
21.04.BK Sojky Pelhřimov – Jičín64 : 46Více
20.04.SKB Tišnov – Jičín50 : 63Více
7.04.Jičín – AŠ Mladá Boleslav91 : 33Více

Adresa sportovní haly

Mapa sportovního areálu v Jičíně

Sportovní areál
Revoluční 863
Jičín
506 01

GPS

50°26'28.914"N, 15°21'46.588"E