Výsledky v únoru

Dívky U13 postoupily na Mistrovství republiky, které se bude konat druhý květnový víkend v Chomutově. V náročných kvalifikačních turnajích dokázaly postoupit přes týmy Trutnova a Pardubic. GRATULUJEME!

Nejmladší minižákyně U11 bohužel na Mistrovství ČR nepostoupily. Mladší minižákyně U12 mají kvalifikaci dobře rozehranou, ale  ještě je čekají 2 kvalifikační turnaje 23. a 24. března. V oblastním přeboru U12 VP II vyhrály základní část s 16 výhrami a bez porážky. V Play-off se utkají tuto neděli s Trutnovem.

Žákyně U14 přivezly cenné vítězství z Kyjova 47:43. V Brně prohrály s týmem Žabin 33:66. V dalším kole se utkaly ve dvojičce se silným týmem Hradce Králové. V domácím zápase předvedly holky velmi dobrý výkon.

Žákyně U15 hrály 6 zápasů v únoru. Těsně prohrály v koncovce s Prostějovem, vyhrály doma nad Jihlavou 69:56. Prohrály oba zápasy dvojičky s Trutnovem. Minulý víkend i přes rozsáhlou marodku vyhrály oba zápasy s Nuslemi Praha 90:58 a Studánkou Pardubice 92:53. Střelecky tým vedla Terka Ježková s 34 a 32 body.

Ligové ženy skončily na pátém místě základní části, když v posledním kole vyhrály jednoznačně 96:47 nad HB Basket Praha a smolně prohrály s BC Benešov v prodloužení, když ještě minutu před koncem základní části vedly o 5 bodů. V 1. kole nadstavby prohrály v Litoměřicích 47:54.

Kadetky U17 skončily v základní části těsně třetí, jen o vzájemné zápasy za Poděbrady. Tím nepostoupily do celorepublikové final 6 a dohrávají ve své moravské skupině. V šesti hráčkách dokázaly vyhrát v Jihlavě, kdy střelecky zářila Charlotta Velichová s 39 body. Pak vyhrály doma nad Ostravou a Prostějovem.