Memoriál Karolíny Dlouhé 7.-8.9.2019

MEMORIÁL KAROLÍNY DLOUHÉ


Kategorie U15, sobota - neděle 7. - 8.9.2019

Týmy: BSK TJ Jičín, Pastelka Mladá Boleslav, Sokol Nusle, Sluneta Ústí nad Labem, KP Brno

Rozlosování:

Sobota 7.9.2019 – Sportovní areál Jičín

9:00

Jičín x Mladá Boleslav

hala

10:45

Nusle x Ústí nad Labem

hala

12:30

KP Brno x Mladá Boleslav

hala

14:15

Jičín x Nusle

hala

16:00

Ústí nad Labem x KP Brno

hala

 

Neděle 8.9.2019 – Sportovní areál Jičín

8:30

Jičín x KP Brno

hala

10:15

Mladá Boleslav x Nusle

hala

12:00

Jičín x Ústí nad Labem

hala

13:45

KP Brno x Nusle

hala

15:30

Mladá Boleslav x Ústí nad Labem

hala

VYHLÁŠENÍ ihned po posledním utkání

 

Kategorie nejmladších, sobota 7.9.2019

turnaj basketbalových přípravek

Kategorie: přípravky/šmoulinky/nejmladší/začátečníci

Týmy: Jičín, Liberec, Turnov, Jablonec nad Nisou,...

Systém:

- rozdělení dětí do družstev – mix týmů 

- 1 trenér = 1 tým (dle počtu trenérů a dětí)

- cca 10:00-10:30 zahájení turnaje

- dle průběhu bude přestávka na oběd 

- vše bez statistik

- cíl: vytvořit přátelské prostředí pro zápasy a hlavně radost dětí z basketbalu!!!

 

Kategorie U13, neděle 8.9.2019

Kategorie: U13

Týmy: Jičín (dívky), Nová Paka (chlapci), Mladá Boleslav (dívky)

Rozlosování:

neděle 8.9.2019 – Sportovní areál Jičín

9:30

1 x 2

Jičín x Nová Paka

tělocvična

11:30

2 x 3

Nová Paka x Mladá Boleslav

tělocvična

13:30

dovednostní soutěže

tělocvična

14:30

3 x 1

Mladá Boleslav x Jičín

tělocvična

VYHLÁŠENÍ ihned po posledním utkání

 

 

 

 

 

 


Aktuální výsledky

DatumZápasSkóre
26.05.BC Slaný – Jičín45 : 41Více
26.05.BC Slaný – Jičín39 : 37Více
26.05.BC Slaný – Jičín39 : 37Více

Pozvánky na domácí zápasy

TermínDružstvoSoupeř
7.9. 9:00U15 - starší žákyněJičín x Mladá Boleslav
7.9. 10:00Šmoulinkyturnaj přípravek - mix týmů
7.9. 10:45U15 - starší žákyněNusle x Ústí nad Labem
7.9. 12:30U15 - starší žákyněKP Brno x Mladá Boleslav
7.9. 14:15U15 - starší žákyněJičín x Nusle
7.9. 16:00U15 - starší žákyněÚstí nad Labem x KP Brno
8.9. 8:30U15 - starší žákyněJičín x KP Brno
8.9. 9:30U13 - starší minižákyněJičín x Nová Paka
8.9. 10:15U15 - starší žákyněMladá Boleslav x Nusle
8.9. 11:30U13 - starší minižákyněNová Paka x Mladá Boleslav
8.9. 12:00U15 - starší žákyněJičín x Ústí nad Labem
8.9. 13:30U13 - starší minižákynědovednostní soutěže-turnaj u13
8.9. 13:45U15 - starší žákyněKP Brno x Nusle
8.9. 14:30U13 - starší minižákyněJičín x Mladá Boleslav
8.9. 15:30U15 - starší žákyněMladá Boleslav x Ústí n. Labem

Adresa sportovní haly

Mapa sportovního areálu v Jičíně

Sportovní areál
Revoluční 863
Jičín
506 01

GPS

50°26'28.914"N, 15°21'46.588"E