IMPULSY TRENÉRŮM MLÁDEŽE, Olomouc 2020

Prodloužený víkend 12.-14.6.2020 byl ve znamení vzdělávání trenérů žákyň a minižákyň BSK TJ Jičín. Hned čtyři naši trenéři Milan Cvrček, Barbora Čapková, Zuzana Coufalová a Pavla Vitíková se zúčastnili semináře IMPULSY TRENÉRŮM MLÁDEŽE 2020 v Olomouci.

A jaké to bylo nám napsala Zuzka: "V pátek jsme s trenéry Barborou Čapkovou, Pavlou Vitíkovou a Milanem Cvrčkem odjeli na víkendový seminář do Olomouce. Hned v pátek jsme měli na programu dvě přednášky kde se jednalo především o "teorii" jak máme zacházet s dětmi když je něco trápí, jak komunikovat s rodiči.

V sobotu dopoledne jsme si mohli vyzkoušet různé pomůcky (Q BALL, speciální brýle) Radovana Knapa, které bych určitě chtěla zapojit do našich tréninků. Odpolední program vedl nejdříve Jan Šotnar se zaměřením hry 1 na 1, dále se pokračovalo s manželi Wiednerovi, kteří měli nachystané cvičení na zahřátí a reakční rychlost v minibasketbalu.
Nedělní tréninky jsme strávili ve třech skupinách a procházeli jsme různými stanovišti, kde jsme měli ukázky her/dovedností/koordinace.

1) Basketbalové dovednosti hrou s trenérkou babybasketbalu Milenou Moulisovou
2) Herní princip v tréninku děti, který vedl florbalový trenér dětí Michal Eisenkolb
3) Kognitivní cvičení s fotbalovým trenérem Lukášem Růžičkou

S některými cvičeními jsme i my dospělí trenéři měli potíže (koordinace na žebříku), budeme muset v některých cvičeních zamakat, abychom to mohli požadovat po našich hračkách.
S trenéry jsme se domlouvali a rádi bychom příští rok jeli znovu."
🏀👍😍
#basketjicin #impulsytrenerummladeze #babybasket #jsouskveli
@zuzac15 @b_capkova @kalendovapavla a @cvrndamilan

Fotografie k článkuAktuální výsledky

DatumZápasSkóre
21.04.BK Sojky Pelhřimov – Jičín64 : 46Více
20.04.SKB Tišnov – Jičín50 : 63Více
7.04.Jičín – AŠ Mladá Boleslav91 : 33Více

Adresa sportovní haly

Mapa sportovního areálu v Jičíně

Sportovní areál
Revoluční 863
Jičín
506 01

GPS

50°26'28.914"N, 15°21'46.588"E