Lenka Vrbová000/0-0
Kateřina Ježková000/0-2
Eliška Suchardová000/0-0

Komentář trenéra:

Druhý víkend dorostenecké ligy nás čekal opět na domácí půdě. V sobotu nás čekal soupeř ze Sadské. Naše sestava byla oslabena o Machátovou z Nové Paky, která se rozhodla s námi již nehrát.
     Soupeř, který hraje velice důrazně a bojovně nám od začátku neseděl. Sice jsme v první čtvrtině ještě dokázali získat několik míčů a mít chvílemi herní převahu, ale v zakončení jsme si jistí nebyli. Prohráváme první část 12:17. Ještě ve 14 minutě se bodově držíme 22:19, pak však jistota při trestných hodech dostává Sadskou do vedení 26:19, a následná trojka až na 29:21. V 18. minutě se nám podaří ještě snížit na 29:25, ale závěr poločasu patří jednoznačně soupeři a šňůrou 0:7 vyhrává první půlku 25:36. Ve třetí části na obou stranách padne pouze 8 bodů ze hry či trestných hodů, dalších 15 z trojek. Tři dává soupeř, dvě naše hráčky. Bohužel nám soupeř o další tři body odskakuje na 35:49. První koš poslední čtvrtiny padne z rukou Jičína na 37:49. Bohužel jsme si následně nedovedli poradit s opravdu tvrdým důrazem do koše hráček Sadské a ta s přehledem utíká na 37:59, v závěru pak na 37:64. Je škoda, že poslední část prohráváme 2:15.
     Tento zápas ukázal, že naše hráčky budou mít proti sobě zkušenější soupeře, kteří hrají více s přehledem či důrazem. Je škoda, že jsme nezahráli alespoň trochu jako před 14 dny, kdy jsme hráli dobré zápasy s Kyjovem i Brnem B. Tento víkend z nás byla cítit nejistota v zakončení, vytratil se rychlý protiútok a spolupráce v útoku postupném. Snad nám porážka přinese nové zkušenosti do dalších bojů.