Lenka Vrbová200/0-0
Zuzana Coufalová200/0-2
Anna Šebíková002/00,01

Komentář trenéra:

Nedělní soupeř přijel také z Moravy, přesněji z Ostravy.  Je to tzv. „béčko“ tohoto oddílu, jelikož hrají kadetky z Ostravy zároveň extraligu. I tak soupeř nebyl zcela bez kvalit. V extraligovém týmu má cca 5 hráček z okolí, takže ostravské pak hrají v dorostenecké lize. Navíc má tento oddíl kvalitní starší žákyně (roč. 2000). A jeho výšková převaha byla ještě větší než u Havířova.
     První dva koše dává Ostrava 0:4, otáčíme na 7:4 a vedení držíme až do 7. minuty kdy Ostrava otáčí na 13:14. I když v závěru první části po trojce Přenosilové vedeme až 23:18, stihne v poslední minuty ještě Ostrava snížit na 23:22. Na začátku druhé části jde dokonce do vedení 23:28, v 17. minutě na 30:35. Mnoho sil nás stojí vyrovnání, které ale přijde, dokonce vedeme 38:36 chvíli před poločasem, ovšem poslední koš Ostravy vyrovná v polovině zápasu skóre na 38:38. Po změně stran dá první koš Ostrava, ale pak odskočíme na 45:40. Ve 24. minutě však Ostrava opět otočí a vede 45:48. Mírné vedení si již drží téměř po celý zbytek třetí části, ve 29. minutě 56:61. Naštěstí poslední minuta patří našim hráčkám a snížíme na 60:61. I přesto, že tento zápas byl z naší výrazně lepší než v sobotu, přesto je vidět, že umíme hrát mnohem lépe a v poslední části jsme to předvedli. Snaha ubránit, doskočit a následně využít zisků v protiútoků byla markantní. Pro diváky jistě pěkná část zápasu, protože jednoduché přečíslení po vybojovaném míči bylo vidět každou minutu. Nejprve vedeme 68:61, následně 76:63. Soupeř sice ještě sníží na 78:70, ale dvě trojky Přenosilové na 84:70 dává jasně najevo, kdo bude vítězem. Vyhráváme 92:78.
     Za nedělní výkon je třeba hráčky pochválit, zcela jiný basketbal než v sobotu. Double dnes přidala i Přenosilová (26 bodů), které se v sobotu nedařilo a dala i čtyři trojky. Další double měla Čapková (20 bodů), Rychetníková a Michálková po 13 bodech.
     Vstup do ligové sezóny tak skončil s plným bodovým ziskem.